Manarola fotoalbum - Cognac
Het leren fotoboek Manarola is een klassiek elegant leren fotoalbum vervaardigd van Italiaans leer. Lees meer
Elegant en klassiek, dat is de juiste omschrijving van het Manarola fotoalbum van het Italiaanse merk Legatoria Koiné. Het leer is afgewerkt met een speciale was van een oud recept dat zorgt voor een kenmerkende zachtheid van het leer en diepbruine kleur.
Het gevoel van het aanraken van dit leren fotoalbum kunnen we op internet niet overbrengen, dat moet u zelf ervaren...
Let op: De kleur van het leer kan enigszins afwijken van de foto's door minieme verschillen in geproduceerde batches. Leer is een natuurlijk product en kan kleine oneffenheden vertonen.
Legatoria Koiné is opgericht in 1985 in Chianciano Terme, Siena – Italië door de ambachtslieden Francesco en Cosimo Riccio, die vanaf het allereerste begin een oprechte nieuwsgierigheid deelden voor klassieke stijl boeken en de kunst van het boekbinden. Elk artikel wordt individueel in de werkplaats gemaakt met hoge kwaliteit materialen en op veganistische wijze gelooid leer dat wordt geleverd door gekwalificeerde Italiaanse leveranciers.
- Cover van zacht Italiaans leer
- Sluit met koord
- ivoorkleurig dik papier plus vellum schutvellen
- ongelinieerd papier
- maat 21cm x 25cm heeft 30 vellen; maat 24cm x 30cm heeft 30 vellen
Navulbaar | Nee |
Kaft | Zacht |
Aantal pagina's | 30 |
Gewicht papier | 200 gr |
Te gebruiken met vulpen | ja |
Looing | Plantaardig |
Maat | Meerde keuzes mogelijk |
Papiersoort | Blanco |